مراحل طراحی و ارسال محصولات

توسعه و طراحی محصول

پس از تحقیق و جمع آوری اطلاعات، طراحی آغاز شده و طی طراحی میزان مقاومت و فشار، فرایند تولید آسان و با کیفیت، زیبایی قطعه، مواد مورد استفاده و مقرون به صرفه بودن در نظر گرفته می شود. در این مرحله یک طراحی با ابعاد و مواد مشخص شده و دقیق در دست داریم.

ساخت و کنترل کیفی

پس از رضایت کامل از نمونه اولیه و شبیه سازی شده، محصول ساخته می شود. محصول توسط واحد کنترل کیفی بررسی می شود تا در نهایت بهینه سازی و عرضه محصولی با کیفیت صورت گیرد.

تعریف محصول و تحقیق

شامل تعریف ایده ها و چگونگی محصول، نحوه استفاده و کاربرد آن در اصناف و صنعت های مختلف. تحقیقات بازاری و تقاضاهای فعلی، بررسی محصولات مشابه، تفاوت های آن با ایده های ما و بررسی بهتر سازی محصول خود

CAD/CAM و آزمایش نهایی

با استفاده از نرم افزار مدل ۳بعدی محصول طراحی شده و مشکلات احتمالی از جمله فشار و کشش، ضریب ایستایی و ایرودینامیکی محصول بررسی و مشخص می شود و در نهایت یک نمایش فیزیکی از محصول طرح شده و مناسب برای آزمایش و توسعه است. در این مرحله عملکرد صحیح محصول مورد آزمایش قرار می گیرد و در صورت وجود مشکل به مرحله ی طراحی بازگشته و رفع میگردد.

ارتباط با واحد صنعتی

در صورت نیاز به ارتباط با واحد صنعتی می توانید از فرم زیر استفاده کنید و یا اینکه با اطلاعات تماس قرار داده شده در قسمت پایین در ارتباط باشید.

تهران، خیابان ستارخان، مقابل خیابان پاریس، کوچه شقایق، پلاک ۹
۰۲۱۶۶۵۰۲۴۱۹
۰۲۱۶۶۵۰۲۶۸۷
iranpashco@gmail.com
iranpashco@yahoo.com
www.iranpash.ir
info@iranpash.ir
شرکت ایران‌پاش
آدرس کارخانه، ارومیه کیلومتر ۵ جاده فرودگاه، شرکت ایران‌پاش
۰۹۰۲۲۷۲۰۹۲۹
۰۴۴-۳۲۷۲۰۹۳۸
۰۴۴-۳۲۷۲۰۹۲۹
۰۴۴-۳۳۵۳۴۵۰۰
۰۴۴-۳۲۵۴۴۳۰۰
۰۴۴-۳۲۵۴۴۵۰۰
۰۴۴-۳۲۷۲۰۹۴۰
Saudi ArabiaEnglish