لوازم بازی تولیدی ایران پاش در پارکهای نصف جهان
نویسنده :iranpash  در تاریخ : شنبه 26 اسفند 1391 - 14:35:24
  نسخه مناسب برای چاپ 


مسئول اداره تولید سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان: فعالیت شرکت ایران پاش و تولیدات این مجموعه، افتخاری برای صنعت کشورمان به شمار می رود .

آقای شهباز که به همراه جمعی از مسئولان و کارشناسان سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از مجتمع صنعتی ایران پاش بازدید کردند در جلسه ای ضمن قدردانی از مسئولان مجتمع صنعتی ایران پاش به دلیل تنوع تولید و کیفیت محصولات تولیدی فعالیت این مجموعه را زمینه ساز خودکفایی کشور در صنعت روتاری مولدینگ و قطع وابستگی به کشورهای مدعی در این حوزه دانست .

وی با اشاره به تمایل شهرداری اصفهان برای خرید لوازم بازی پارکها از مجتمع ایران پاش گفت: شهرداری اصفهان سالانه 25 تا 30 پارک مجهز به لوازم بازی برای رده های سنی مختلف احداث می کند و با استفاده از توان ایران پاش می توان علاوه بر صرفه جویی ارزی تولیدات با کیفیت را جایگزین مشابه خارجی کرد .

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل مجتمع صنعتی ایران پاش نیز در این دیدار، توان این مجتمع در تولید محصولات یکپارچه پلی اتیلنی را فراتر از واحدهای اروپایی و حتی آمریکایی عنوان کرد و گفت: اگر دستگاه های اجرایی به جای خرید محصولات خارجی تمایل بیشتری به خرید تولیدات داخلی نشان دهند واحدهای داخلی نیز علاوه بر ارائه محصولات جدید گامهای بلندتری در نوآوری و ارتقاء کیفیت بر می دارند .

دکتر میرزاده افزود: کارشناسان فنی ایران پاش قادرند  مشابه هر نوع محصول روتو مولدینگ خارجی را با نصف قیمت تولید کنند و بی شک کیفیت محصولات تولیدی نیز در مقایسه با تولیدات خارجی به خصوص تولیدات چینی و ترکیه ای فراتر خواهد بود .

شرکت ایران پاش ارومیه با تولید بیش از 500 نوع محصول، تولیدات خود را در 10 گروه مختلف از جمله انواع مخازن و وانهای صنعتی، اتصالات، از جمله شناورهای نشکن، قطعات صنعتی مورد نیاز واحدهای دریایی و شیلاتی، لوازمی که در راهنمایی و رانندگی و امور ترافیکی کارآیی دارند، مبلمان شهری، لوازم بازی کودکان و ورزشی از جمله انواع قایقهای تفریحی و مسابقه ای عرضه می کند.


راه اندازی مرکز آموزش علمی – کاربردی ایران پاش در ارومیه
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 9 اسفند 1391 - 09:58:34
  نسخه مناسب برای چاپ 


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی ایران پاش ، این مرکز علمی – کاربردی  وابسته به مجتمع صنعتی ایران پاش بوده ، با نظارت مستقیم دانشگاه جامع علمی – کاربردی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت تاسیس گردیده است.

این مرکز آموزشی با هدف تامین و تقویت نیروهای متخصص موردنیاز بخشهای اقتصادی و تولیدی و ارتقاء سطح مهارتهای نیروهای علاقه مند و فعال کشور دایر ، در نخستین گام از فعالیتهای خود ، بدون آزمون ورودی در6 رشته به پذیرش دانشجو درحوزه آموزشهای علمی – کاربردی در نظام پودمانی مبادرت کرده است .

کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالبهای پلاستیکی ، فنی کنترل ، فنی اطلاعات - اینترنت و شبکه های گسترده ، حرفه ای مدیریت کسب و کار، حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی و کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی ، رشته های این مرکز آموزشی را شامل می شود .

مرکز آموزش علمی – کاربردی ایران پاش در ارومیه، تقاطع بلوار مدرس و شهید امینی ، ابتدای خیابان شهید امینی پلاک 168 میباشد .


بازدید استاندار و جمعی از مسئولان حوزه ی صنعت آذربایجان غربی از مجتمع صنعتی، تولید بزرگترین مخازن پلی اتیلن در جهان
نویسنده :iranpash  در تاریخ : يكشنبه 12 آذر 1391 - 14:22:24
  نسخه مناسب برای چاپ در این دیدار استاندار آذربایجان غربی مجتمع صنعتی ایران پاش را یکی از واحدهای تولیدی خاص، موفق و دارای ویژگیهای منحصر به فرد در عرصه صنعت جهان توصیف کرد و گفت: برخی محصولات تولیدی این شرکت به لحاظ نداشتن مشابه خارجی از جایگاه ویژه ای در بازارهای بین المللی و صادرات برخوردار است و به همین سبب در اقتصاد استان و کشور و به تبع آن اشتغال زایی نقش برجسته و بسزایی دارد.
وحید جلال زاده با بیان اینکه ما همیشه قدردان واحدهای تولیدی موفق بخش خصوصی استان هستیم اضافه کرد: در شرایط فعلی عمده دغدغه و فکر ما رفع مشکلات و مسائل واحدهای تولیدی است و برای پیگیری خواستهای واحدهای تولیدی موفق استان در آینده ی نزدیک نشستی برگزار خواهیم کرد و امیدواریم در این زمینه، گامهای خوبی برداشته شود.
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش ارومیه هم در جریان این بازدید با بیان اینکه شرکت ایران پاش هیچ گونه مشکل مالی و نقدینگی نداشته خود اتکایی کامل دارد، اظهارداشت: عمده مشکل این شرکت همچون سایر واحدهای تولیدی، صادرات می باشد و تنها انتظارمان از مسئولان استان و در راس آنها استاندار آذربایجان غربی تلاش بیشتر در روان سازی چرخه ی تولید و صادرات محصولات استان از جمله تولیدات این مجتمع در بازارهای مطرح جهانی است.
میر قاسم میرزاده خاطر نشان ساخت: بیش از یک ماه است که در عمل به مفاد بخشنامه ی صادره از مراجع بالا که براساس آن صدور محصولات پتروشیمی منع شده است برغم ثبت سفارشهای به عمل آمده از مدتها قبل، صادرات محصولات تولیدی این شرکت هم مشمول این بخشنامه شده و از گمرکات که شامل 500 میلیون ریال از سرخس و 180 میلیون ریال از تبریز به کارخانه برگشت داده شده اند.
میرزاده همچنین حمایت و تشویق صنعتگران، آموزش نیروی انسانی براساس نیازهای صنایع برتر استان از طریق راه اندازی رشته های دانشگاهی، ایجاد شهرک صنعتی، ارائه معافیتهای منطقی مالیاتی ، اخذ مالیات واقعی و عادلانه و کاهش درصد پرداختی به سازمان تامین اجتماعی را از راههای رشد و شکوفایی صنعت و به دنبال آن اشتغالزایی و توسعه اقتصادی در سراسر کشور از جمله منطقه محروم آذربایجان غربی دانست.
شرکت ایران پاش ارومیه با تولید بیش از 500 نوع محصول، تولیدات خود را در 10 گروه مختلف از جمله انواع مخازن و وانهای صنعتی، اتصالات، از جمله شناورهای نشکن، قطعات صنعتی مورد نیاز واحدهای دریایی و شیلاتی، لوازمی که در راهنمایی و رانندگی و امور ترافیکی کارآیی دارند، مبلمان شهری، لوازم بازی کودکان و ورزشی از جمله انواع قایقهای تفریحی و مسابقه ای عرضه می کند.


اسب مهیج محصول جدید مجموعه صنعتی ایران پاش ارومیه
نویسنده :iranpash  در تاریخ : يكشنبه 5 شهريور 1391 - 12:57:22
  نسخه مناسب برای چاپ 


در راستای تولید اسباب بازیهای بی خطر کودکان در پارکها و دیگر مجامع عمومی، شرکت ایران پاش ارومیه اسب مهیج محصول جدید این شرکت را روانه بازار کرد.

بگفته میر قاسم میرزاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش اسب مهیج پلی اتیلنی به سفارش شهرداری ارومیه و با هدف به کارگیری آنها در پارکهای این شهر طراحی و ساخته شده است و به تدریج جایگزین انواع آهنی و فایبر گلسی آن می شود.

بنا به اظهار میرزاده، اسب مهیج در مقایسه با دیگر انواع آن، از سی درصد هزینه کمتر در ساخت برخوردار بوده، از مواد کاملا بهداشتی تهیه شده، خراب نمی شود و نصب آن سریع و آسان می باشد.

مدیر عامل شرکت ایران پاش با یادآوری توان بالای این شرکت در طراحی و ساخت انواع لوازم بازی کودکان در سایزهای مختلف، افزود: تولیدات این شرکت که قابلیت بالایی در مقایسه با انواع خارجی و مشابه خود دارد می تواند در راستای تقویت و توسعه تولید ملی و تبدیل تحریم ها به فرصت برای رشد و توسعه امکانات بومی، قدمهای افتخارآمیزی تلقی شود و علاوه بر رفع نیازهای داخلی، به خارج از کشور از جمله در مرحله نخست به شهر های خواهر خوانده ارومیه و سپس به دیگر مناطق متقاضی صادر گردد.

 

 


تولید انواع باک تراکتور در شرکت ایران پاش ارومیه
نویسنده :iranpash  در تاریخ : يكشنبه 5 شهريور 1391 - 11:58:54
  نسخه مناسب برای چاپ مجموعه صنعتی ایران پاش ارومیه توانایی خود را در به روز رسانی تولید باک های پلی اتیلنی یکپارچه انواع تراکتور به نمایش گذاشته است.

این مجموعه در حال حاضر ساخت باک پلی اتیلنی تراکتور 399 را بر اساس نمونه خارجی آن در کارخانه ایران پاش آغاز کرده است و قالب سازی و تولید باک تراکتورهای 299 و کمر شکن را در این واحد صنعتی در دست اجرا دارد که بر خلاف نوع قبلی، نمونه خارجی هم ندارند و شرکت به ابتکار خود آن ها را با سفارش تراکتورسازی تبریز، طراحی، تولید و عرضه می کند.

شرکت ایران پاش توانایی تولید ماهانه دو هزار دستگاه باک تراکتور را دارد که بر اساس سفارش کارخانه تراکتور سازی تبریز و بر حسب نیاز تولید و ارسال می گردد.

در حال حاضر باک سوخت تراکتورها از نوع فلزی و یا فایبر گلسی است و زنگ زدگی و شکنندگی از عمده معایب آنها محسوب  می شود که با جایگزینی آنها با باک یکپارچه پلی اتیلنی ساخت شرکت ایران پاش ارومیه آن ایراد ها رفع گردیده است.

شایان ذکر است، هم اکنون رویکرد سازندگان باک خودروهای بنزینی، گازوئیلی و لایه داخلی مخازن باکهای گازی در دنیا به استفاده از ماده، پلی اتیلن است که مجموعه صنعتی ایران پاش ارومیه هم در همین راستا، مبتکر بهره گیری از این ماده برتر می باشد.

 


محموله اهدایی شرکت ایران پاش ارومیه به هموطنان زلزله زده در آذربایجان شرقی
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 10:38:02
  نسخه مناسب برای چاپ 


شرکت ایران پاش ارومیه در حرکتی خداپسندانه و به منظور یاری رسانی به هموطنان آسیب زده از زمین لرزه در شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی، چندین دستگاه از مخزنهای ذخیره مایعات تولیدی خود را راهی مناطق  زلزله زده آذربایجان شرقی کرد.

این محموله اهدایی که مخازن پلی اتیلنی دو، سه، چهار و پنج هزارلیتری ویژه ذخیره و نگهداری آب و دیگر مایعات، تولید شده در شرکت ایران پاش را شامل می شد که به وسیله یکی از رانندگان نوعدوست و خیر همین شرکت به صورت داوطلبانه به مناطق آسیب دیده از زلزله اخیر منتقل شد.

بنا بر اعلام مدیر عامل شرکت ایران پاش ارومیه دو دستگاه از مخزنهای پنج هزار لیتری به بازماندگان از زلزله در روستای ازبلاغی علی آباد، دو دستگاه با همین ظرفیت به مجتمع ستارخان ورزقان، دو دستگاه چهار هزار لیتری به روستای چخماق بولاغی و یک دستگاه مخزن دو هزار لیتری به بازماندگان از زمین لرزه در روستای تخمدل همگی از توابع شهرستان ورزقان اهداء و تحویل داده شدند.

این محموله اهدایی شصت میلیون ریال ارزش داشت.


بازدید مدیران و بازرگانان ترکیه ای از مجتمع ایران پاش، تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در جهان
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 10:34:04
  نسخه مناسب برای چاپ 


جمعی از مدیران و بازرگانان ترکیه ای با بازدید از توانمندیهای شرکت ایران پاش در ارومیه، به عنوان تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی جهان با توانمندیهای این مجموعه صنعتی آشنا شدند

در این بازدید یک روزه بیش از 20 نفر از مدیران اجرایی و بازرگانان ترکیه ای با حضور در مجتمع صنعتی ایران پاش از نزدیک با نحوه تولید محصولات یکپارچه پلی اتیلنی آشنا شدند.

در این دیدار مدیران اجرایی وان ترکیه با یادآوری دعوت رسمی والی این شهر از مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ایران پاش مبنی بر راه اندازی واحد تولیدی مشابه در ترکیه بر هموار بودن زمینه سرمایه گذاری و حمایتهای دولتی و خصوصی از این مجموعه تولیدی در ترکیه تاکید کردند.

احداث مرکز تفریحی و پارک آبی در حاشیه دریاچه وان ترکیه با بهره مندی از تولیدات شرکت ایران پاش از دیگر خواسته هیأت تجاری ترکیه ای از مسئولان این شرکت بود  همچنین این هیأت از مدیر عامل شرکت ایران پاش برای حضور در نمایشگاه بین المللی وان ترکیه که پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد دعوت کردند.

دکتر میرزاده مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره ایران پاش نیز در این دیدار ضمن تشریح دستاوردهای فنی- مهندسی این شرکت همکاری مشترک در وان ترکیه را زمینه ساز شکوفایی اقتصادی منطقه و رونق بیش از پیش آذربایجان غربی و وان عنوان کرد و علاوه بر پذیرش دعوت مسئولان نمایشگاه بین المللی وان ترکیه برای راه اندازی مرکز تفریحی و پارک آبی این شهر قول مساعد داد.

مجموعه صنعتی ایران پاش به عنوان یکی از مهمترین واحدهای روتاری مولدینگ جهان با بیش از 500 نوع محصول ، تولیدات خود را در 10 گروه مختلف از جمله انواع مخازن و وانهای صنعتی ، محصولات شیلاتی ، اتصالات ، محصولات دریایی از جمله شناورهای نشکن ،  قطعات صنعتی ،  لوازم ترافیکی  ، مبلمان شهری ، لوازم بازی کودکان و محصولات ورزشی از جمله انواع قایقهای تفریحی و مسابقه ای عرضه کرده و به عنوان یکی از تولید کنندگان داخلی افتخارات قابل توجهی برای کشورمان به ارمغان آورده است .


تولید قفسهای پلی اتیلنی پرورش ماهی در ارومیه برای نخستین بار درکشور
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 10:29:21
  نسخه مناسب برای چاپ 


 

برای نخستین بار در کشور با تولید قفسهای پلی اتیلنی پرورش ماهی در ارومیه علاوه بر بهره مندی صنعت شیلات از تولیدات داخلی از خروج میلیونها دلار ارز از کشور جلوگیری می شود.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش در حاشیه بازدید جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد شیلات ایران از این شرکت با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر برای پرورش ماهی در آبهای آزاد و پشت سدها از قفسهای تولید اروپایی استفاده می شود و این مجموعه برای نخستین بار درکشور با ارائه نمونه های داخلی زمینه بهره مندی از فناوری بومی در یکی دیگر از      عرصه های شیلات را فراهم کرده است.

میر قاسم میرزاده افزود: براساس برآوردهای اولیه قیمت تمام شده قفسهای تولیدی در ارومیه 50 درصد ارزانتر از نمونه های خارجی است و با توجه به نیاز بالای صنعت شیلات پیش بینی می شود با روی آوردن به تولیدات داخلی سالانه از خروج میلیونها دلار ارز از کشور جلوگیری شود.

وی با اشاره به نقش تولیدات داخلی و رونق اقتصادی صنایع پلیمری در کشور گفت: توجه به تولیدات داخلی علاوه بر خودکفایی و توسعه صنایع پایین دست پتروشیمی، اشتغالزایی بالا در این صنعت را به همراه دارد که لازم است با شناسایی دقیق توانمندیهای تولید کنندگان داخلی از ورود بی دلیل اقلام خارجی جلوگیری کرد.

جمعی از مدیران و کارشناسان صنعت شیلات ایران از استانهای مختلف کشور برای آشنایی با توانمندیهای شرکت ایران پاش و تولیدات این مجموعه در حوزه شیلات از خطوط تولید این شرکت بازدید کردند.

شرکت ایران پاش تنها تولید کننده تمام قطعات قفسهای پرورش ماهی در کشور است و این قفسها را در انواع مختلف و تولید می کند.

این شرکت به عنوان تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در جهان و دهها محصول دیگر در صنعت روتاری مولدینگ علاوه بر قفسهای پرورش ماهی، تولیدات انحصاری دیگری از جمله انواع مخازن دو جداره برای نگهداری ماهی در گرمای بالا، اسکله های شناور نشکن، انواع هواده برای استخرهای ماهی و میگو و انواع قایق برای ماهیگیری و صیادی را به صنعت شیلات کشور ارائه کرده است.


طرح جدید تنها تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی جهان برای بهبود صنعت آب و فاضلاب روستایی کشور
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 11 مرداد 1391 - 19:13:42
  نسخه مناسب برای چاپ با جایگزین کردن مخازن بزرگ پلی اتیلنی یکپارچه به جای مخازن بتنی و فلزی ذخیره آب آشامیدنی در روستاها، انقلاب عظیمی در صنعت آب و فاضلاب کشور به وجود می آید.

رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش، تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در جهان گفت: در حال حاضر مخازن بتنی و فلزی به عنوان تنها مخازن نگهداری آب آشامیدنی در روستاهای کشور شرایط مطلوبی برای ذخیره آب مصرفی روستائیان ندارند و می توان با جایگزین کردن مخازن پلی اتیلنی یکپارچه بزرگ، بسیاری از مشکلات موجود را برطرف کرد.

میر قاسم میرزاده افزود: مخازن پلی اتیلنی یکپارچه به دلیل غیر قابل نفوذ بودن، زنگ نزدن و خورده نشدن به مرور زمان و قابلیت نگهداری مواد غذایی یا فود گرید بودن نسبت به مخازن بتنی، فلزی و فایبرگلس مزیت فراوانی دارند و  می توان با بهره گیری از این مخازن علاوه بر سبکی و مقرون به صرفه بودن در تامین آب سالم و بهداشتی روستاها انقلاب عظیمی به وجود آورد.

وی خاطر نشان کرد: قیمت تمام شده این مخازن 30 تا 40 درصد نسبت به مخازن مشابه بتنی و فلزی ارزان تر است و با به کارگیری چند مخزن در کنار یکدیگر به حالت سری ، امکان ذخیره آب روستاهای پرجمعیت، شهرهای جدید و شهرکهای صنعتی نیز متناسب با معیارهای بالای بهداشتی فراهم می شود.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش تصریح کرد، مخازن بزرگ یکپارچه پلی اتیلنی با ظرفیت 66 هزار لیتر ، علاوه بر تامین آب آشامیدنی روستاها و شهرکها در ذخیره کلیه مشتقات نفتی، نگهداری و حمل مواد اسیدی و شیمیایی، ذخیره کلیه مواد غذایی از جمله کنسانتره ها و نشاسته ها کاربرد دارد و جایگزین مناسبی برای سیلوها و مخازن بتنی، فلزی، فایبر گلس و استنسل استیل محسوب می شود.

شرکت ایران پاش به عنوان تنها تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در جهان از سال 1386 و برای نخستین بار در جهان با تولید مخزن پلی اتیلنی 66 هزار لیتری علاوه بر ثبت این رکورد در کتاب رکوردهای جهانی، گینس، تحول بزرگی در تولید مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در دنیا به وجود آورد.

این مجموعه صنعتی که در ارومیه فعال است به عنوان یکی از مهمترین واحدهای روتاری مولدینگ جهان با بیش از 500 نوع محصول ، تولیدات خود را در 10 گروه مختلف از جمله انواع مخازن و وانهای صنعتی ، محصولات شیلاتی ، اتصالات ، محصولات دریایی از جمله شناورهای نشکن ،  قطعات صنعتی ،  لوازم ترافیکی  ، مبلمان شهری ، لوازم بازی کودکان و محصولات ورزشی از جمله انواع قایقهای تفریحی و مسابقه ای عرضه کرده و به عنوان یکی از تولید کنندگان داخلی افتخارات قابل توجهی برای کشورمان به ارمغان آورده است .

.


شاخه های اخبار