لوازم بازی تولیدی ایران پاش در پارکهای نصف جهان
iranpash در تاریخ شنبه 26 اسفند 1391 - 14:35:24 | نظرات برای این خبر غیر فعال هستند.
راه اندازی مرکز آموزش علمی – کاربردی ایران پاش در ارومیه
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 9 اسفند 1391 - 09:58:34
  نسخه مناسب برای چاپ 


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی ایران پاش ، این مرکز علمی – کاربردی  وابسته به مجتمع صنعتی ایران پاش بوده ، با نظارت مستقیم دانشگاه جامع علمی – کاربردی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت تاسیس گردیده است.

این مرکز آموزشی با هدف تامین و تقویت نیروهای متخصص موردنیاز بخشهای اقتصادی و تولیدی و ارتقاء سطح مهارتهای نیروهای علاقه مند و فعال کشور دایر ، در نخستین گام از فعالیتهای خود ، بدون آزمون ورودی در6 رشته به پذیرش دانشجو درحوزه آموزشهای علمی – کاربردی در نظام پودمانی مبادرت کرده است .

کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالبهای پلاستیکی ، فنی کنترل ، فنی اطلاعات - اینترنت و شبکه های گسترده ، حرفه ای مدیریت کسب و کار، حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی و کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی ، رشته های این مرکز آموزشی را شامل می شود .

مرکز آموزش علمی – کاربردی ایران پاش در ارومیه، تقاطع بلوار مدرس و شهید امینی ، ابتدای خیابان شهید امینی پلاک 168 میباشد .


 بازدید استاندار و جمعی از مسئولان حوزه ی صنعت آذربایجان غربی از مجتمع صنعتی، تولید بزرگترین مخازن پلی اتیلن در جهان
iranpash در تاریخ يكشنبه 12 آذر 1391 - 14:22:24 | نظرات : 0
اسب مهیج محصول جدید مجموعه صنعتی ایران پاش ارومیه
نویسنده :iranpash  در تاریخ : يكشنبه 5 شهريور 1391 - 12:57:22
  نسخه مناسب برای چاپ 


در راستای تولید اسباب بازیهای بی خطر کودکان در پارکها و دیگر مجامع عمومی، شرکت ایران پاش ارومیه اسب مهیج محصول جدید این شرکت را روانه بازار کرد.

بگفته میر قاسم میرزاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش اسب مهیج پلی اتیلنی به سفارش شهرداری ارومیه و با هدف به کارگیری آنها در پارکهای این شهر طراحی و ساخته شده است و به تدریج جایگزین انواع آهنی و فایبر گلسی آن می شود.

بنا به اظهار میرزاده، اسب مهیج در مقایسه با دیگر انواع آن، از سی درصد هزینه کمتر در ساخت برخوردار بوده، از مواد کاملا بهداشتی تهیه شده، خراب نمی شود و نصب آن سریع و آسان می باشد.

مدیر عامل شرکت ایران پاش با یادآوری توان بالای این شرکت در طراحی و ساخت انواع لوازم بازی کودکان در سایزهای مختلف، افزود: تولیدات این شرکت که قابلیت بالایی در مقایسه با انواع خارجی و مشابه خود دارد می تواند در راستای تقویت و توسعه تولید ملی و تبدیل تحریم ها به فرصت برای رشد و توسعه امکانات بومی، قدمهای افتخارآمیزی تلقی شود و علاوه بر رفع نیازهای داخلی، به خارج از کشور از جمله در مرحله نخست به شهر های خواهر خوانده ارومیه و سپس به دیگر مناطق متقاضی صادر گردد.

 

 


 تولید انواع باک تراکتور در شرکت ایران پاش ارومیه
iranpash در تاریخ يكشنبه 5 شهريور 1391 - 11:58:54 | نظرات : 0
محموله اهدایی شرکت ایران پاش ارومیه به هموطنان زلزله زده در آذربایجان شرقی
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 10:38:02
  نسخه مناسب برای چاپ 


شرکت ایران پاش ارومیه در حرکتی خداپسندانه و به منظور یاری رسانی به هموطنان آسیب زده از زمین لرزه در شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی، چندین دستگاه از مخزنهای ذخیره مایعات تولیدی خود را راهی مناطق  زلزله زده آذربایجان شرقی کرد.

این محموله اهدایی که مخازن پلی اتیلنی دو، سه، چهار و پنج هزارلیتری ویژه ذخیره و نگهداری آب و دیگر مایعات، تولید شده در شرکت ایران پاش را شامل می شد که به وسیله یکی از رانندگان نوعدوست و خیر همین شرکت به صورت داوطلبانه به مناطق آسیب دیده از زلزله اخیر منتقل شد.

بنا بر اعلام مدیر عامل شرکت ایران پاش ارومیه دو دستگاه از مخزنهای پنج هزار لیتری به بازماندگان از زلزله در روستای ازبلاغی علی آباد، دو دستگاه با همین ظرفیت به مجتمع ستارخان ورزقان، دو دستگاه چهار هزار لیتری به روستای چخماق بولاغی و یک دستگاه مخزن دو هزار لیتری به بازماندگان از زمین لرزه در روستای تخمدل همگی از توابع شهرستان ورزقان اهداء و تحویل داده شدند.

این محموله اهدایی شصت میلیون ریال ارزش داشت.


بازدید مدیران و بازرگانان ترکیه ای از مجتمع ایران پاش، تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در جهان
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 10:34:04
  نسخه مناسب برای چاپ 


جمعی از مدیران و بازرگانان ترکیه ای با بازدید از توانمندیهای شرکت ایران پاش در ارومیه، به عنوان تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی جهان با توانمندیهای این مجموعه صنعتی آشنا شدند

در این بازدید یک روزه بیش از 20 نفر از مدیران اجرایی و بازرگانان ترکیه ای با حضور در مجتمع صنعتی ایران پاش از نزدیک با نحوه تولید محصولات یکپارچه پلی اتیلنی آشنا شدند.

در این دیدار مدیران اجرایی وان ترکیه با یادآوری دعوت رسمی والی این شهر از مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ایران پاش مبنی بر راه اندازی واحد تولیدی مشابه در ترکیه بر هموار بودن زمینه سرمایه گذاری و حمایتهای دولتی و خصوصی از این مجموعه تولیدی در ترکیه تاکید کردند.

احداث مرکز تفریحی و پارک آبی در حاشیه دریاچه وان ترکیه با بهره مندی از تولیدات شرکت ایران پاش از دیگر خواسته هیأت تجاری ترکیه ای از مسئولان این شرکت بود  همچنین این هیأت از مدیر عامل شرکت ایران پاش برای حضور در نمایشگاه بین المللی وان ترکیه که پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد دعوت کردند.

دکتر میرزاده مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره ایران پاش نیز در این دیدار ضمن تشریح دستاوردهای فنی- مهندسی این شرکت همکاری مشترک در وان ترکیه را زمینه ساز شکوفایی اقتصادی منطقه و رونق بیش از پیش آذربایجان غربی و وان عنوان کرد و علاوه بر پذیرش دعوت مسئولان نمایشگاه بین المللی وان ترکیه برای راه اندازی مرکز تفریحی و پارک آبی این شهر قول مساعد داد.

مجموعه صنعتی ایران پاش به عنوان یکی از مهمترین واحدهای روتاری مولدینگ جهان با بیش از 500 نوع محصول ، تولیدات خود را در 10 گروه مختلف از جمله انواع مخازن و وانهای صنعتی ، محصولات شیلاتی ، اتصالات ، محصولات دریایی از جمله شناورهای نشکن ،  قطعات صنعتی ،  لوازم ترافیکی  ، مبلمان شهری ، لوازم بازی کودکان و محصولات ورزشی از جمله انواع قایقهای تفریحی و مسابقه ای عرضه کرده و به عنوان یکی از تولید کنندگان داخلی افتخارات قابل توجهی برای کشورمان به ارمغان آورده است .


تولید قفسهای پلی اتیلنی پرورش ماهی در ارومیه برای نخستین بار درکشور
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 10:29:21
  نسخه مناسب برای چاپ 


 

برای نخستین بار در کشور با تولید قفسهای پلی اتیلنی پرورش ماهی در ارومیه علاوه بر بهره مندی صنعت شیلات از تولیدات داخلی از خروج میلیونها دلار ارز از کشور جلوگیری می شود.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش در حاشیه بازدید جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد شیلات ایران از این شرکت با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر برای پرورش ماهی در آبهای آزاد و پشت سدها از قفسهای تولید اروپایی استفاده می شود و این مجموعه برای نخستین بار درکشور با ارائه نمونه های داخلی زمینه بهره مندی از فناوری بومی در یکی دیگر از      عرصه های شیلات را فراهم کرده است.

میر قاسم میرزاده افزود: براساس برآوردهای اولیه قیمت تمام شده قفسهای تولیدی در ارومیه 50 درصد ارزانتر از نمونه های خارجی است و با توجه به نیاز بالای صنعت شیلات پیش بینی می شود با روی آوردن به تولیدات داخلی سالانه از خروج میلیونها دلار ارز از کشور جلوگیری شود.

وی با اشاره به نقش تولیدات داخلی و رونق اقتصادی صنایع پلیمری در کشور گفت: توجه به تولیدات داخلی علاوه بر خودکفایی و توسعه صنایع پایین دست پتروشیمی، اشتغالزایی بالا در این صنعت را به همراه دارد که لازم است با شناسایی دقیق توانمندیهای تولید کنندگان داخلی از ورود بی دلیل اقلام خارجی جلوگیری کرد.

جمعی از مدیران و کارشناسان صنعت شیلات ایران از استانهای مختلف کشور برای آشنایی با توانمندیهای شرکت ایران پاش و تولیدات این مجموعه در حوزه شیلات از خطوط تولید این شرکت بازدید کردند.

شرکت ایران پاش تنها تولید کننده تمام قطعات قفسهای پرورش ماهی در کشور است و این قفسها را در انواع مختلف و تولید می کند.

این شرکت به عنوان تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در جهان و دهها محصول دیگر در صنعت روتاری مولدینگ علاوه بر قفسهای پرورش ماهی، تولیدات انحصاری دیگری از جمله انواع مخازن دو جداره برای نگهداری ماهی در گرمای بالا، اسکله های شناور نشکن، انواع هواده برای استخرهای ماهی و میگو و انواع قایق برای ماهیگیری و صیادی را به صنعت شیلات کشور ارائه کرده است.


طرح جدید تنها تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی جهان برای بهبود صنعت آب و فاضلاب روستایی کشور
نویسنده :iranpash  در تاریخ : چهارشنبه 11 مرداد 1391 - 19:13:42
  نسخه مناسب برای چاپ با جایگزین کردن مخازن بزرگ پلی اتیلنی یکپارچه به جای مخازن بتنی و فلزی ذخیره آب آشامیدنی در روستاها، انقلاب عظیمی در صنعت آب و فاضلاب کشور به وجود می آید.

رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش، تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در جهان گفت: در حال حاضر مخازن بتنی و فلزی به عنوان تنها مخازن نگهداری آب آشامیدنی در روستاهای کشور شرایط مطلوبی برای ذخیره آب مصرفی روستائیان ندارند و می توان با جایگزین کردن مخازن پلی اتیلنی یکپارچه بزرگ، بسیاری از مشکلات موجود را برطرف کرد.

میر قاسم میرزاده افزود: مخازن پلی اتیلنی یکپارچه به دلیل غیر قابل نفوذ بودن، زنگ نزدن و خورده نشدن به مرور زمان و قابلیت نگهداری مواد غذایی یا فود گرید بودن نسبت به مخازن بتنی، فلزی و فایبرگلس مزیت فراوانی دارند و  می توان با بهره گیری از این مخازن علاوه بر سبکی و مقرون به صرفه بودن در تامین آب سالم و بهداشتی روستاها انقلاب عظیمی به وجود آورد.

وی خاطر نشان کرد: قیمت تمام شده این مخازن 30 تا 40 درصد نسبت به مخازن مشابه بتنی و فلزی ارزان تر است و با به کارگیری چند مخزن در کنار یکدیگر به حالت سری ، امکان ذخیره آب روستاهای پرجمعیت، شهرهای جدید و شهرکهای صنعتی نیز متناسب با معیارهای بالای بهداشتی فراهم می شود.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایران پاش تصریح کرد، مخازن بزرگ یکپارچه پلی اتیلنی با ظرفیت 66 هزار لیتر ، علاوه بر تامین آب آشامیدنی روستاها و شهرکها در ذخیره کلیه مشتقات نفتی، نگهداری و حمل مواد اسیدی و شیمیایی، ذخیره کلیه مواد غذایی از جمله کنسانتره ها و نشاسته ها کاربرد دارد و جایگزین مناسبی برای سیلوها و مخازن بتنی، فلزی، فایبر گلس و استنسل استیل محسوب می شود.

شرکت ایران پاش به عنوان تنها تولید کننده بزرگترین مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در جهان از سال 1386 و برای نخستین بار در جهان با تولید مخزن پلی اتیلنی 66 هزار لیتری علاوه بر ثبت این رکورد در کتاب رکوردهای جهانی، گینس، تحول بزرگی در تولید مخازن یکپارچه پلی اتیلنی در دنیا به وجود آورد.

این مجموعه صنعتی که در ارومیه فعال است به عنوان یکی از مهمترین واحدهای روتاری مولدینگ جهان با بیش از 500 نوع محصول ، تولیدات خود را در 10 گروه مختلف از جمله انواع مخازن و وانهای صنعتی ، محصولات شیلاتی ، اتصالات ، محصولات دریایی از جمله شناورهای نشکن ،  قطعات صنعتی ،  لوازم ترافیکی  ، مبلمان شهری ، لوازم بازی کودکان و محصولات ورزشی از جمله انواع قایقهای تفریحی و مسابقه ای عرضه کرده و به عنوان یکی از تولید کنندگان داخلی افتخارات قابل توجهی برای کشورمان به ارمغان آورده است .

.


شاخه های اخبار